EVİNİZDESPOR KULLANICI SÖZLEŞMESİ


(İlan Tarihi: 26.07.2016)

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”) Evininizdespor.com web sitesinden egzersiz paketi satın alan “Kullanıcı” ile kurulmuş olup Web sitenin kullanım koşulları ve tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler. Kullanıcı, paketi satın almak ile işbu Sözleşmedeki hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılır.


Şirket’in Hak ve Yükümlülükleri

Şirket, paket satın almış Kullanıcılara, beslenme ve spor alanlarında tavsiye niteliğinde bilgiler sağlayacaktır. Şirket’in sağladığı bilgiler ve içerik tavsiye ve bilgilendirme niteliğinde olup web sitenin kullanımı, içeriğin kapsamı ve beslenme ve spor alanındaki tavsiyelerin kullanılmasından sorumlu tutulamaz.

Şirket, üçüncü kişilerin fiilleri, mücbir sebepler, tedarikçilerden kaynaklanan nedenler, bağlantı sorunları, internet kesintileri vb. durumlar nedeni ile web sitede ve hizmetlerin aksamasında oluşabilecek kesinti ya da aksaklıklardan sorumlu değildir.

Web site, kişiye özel ve bireysel kullanım içindir.

Uygulama içi satın almaları hakkında önerilen teklifler önerildiği anda geçerli olup, daha sonra bu fiyatlar değişebilecektir.

Evinizdespor, Kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş, beslenme tercihleri, ilgi alanları, boy, kilo, e-posta vb.) talep etmektedir. Evinizdespor.com server ve bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında Evinizdespor.com bünyesinde kullanılabilmektedir.


Kullanıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

Kullanıcı, kendisinden istenilen bilgileri tam ve gerçeğe uygun olarak doldurmak ve gerektiğinde güncellemek zorundadır ve bilgilerin eksik veya gerçeğe uygun olarak doldurulmaması durumundan Kullanıcı sorumludur.

Kullanıcı 13 yaşının üzerinde olduğunu teyit etmektedir. Kullanıcının en az 13 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup 13 yaşının altındakiler hiçbir şart ve koşulda Uygulamayı kullanamaz. 13 yaşının üzerinde fakat 18 yaşını doldurmamış olan Kullanıcıların veli veya vasisinin bu sözleşmeye açık onayını almış olduğu kabul edilir.

Kullanıcı, Uygulamanın internet bağlantısı ile çalıştığını, Uygulama içeriği video, yazı ve görsellerin internet bağlantısı ile görüntülendiğini, wi-fi üzerinden veya Kullanıcı’ya mobil internet paketi üzerinden internet kullanım bedellerinin tarafından karşılanmayacağını ve bu hususta bilgilendirildiği kabul ve beyan eder.

Gönderilen videolar, egzersizler ve beslenme ve spor bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır. Kullanıcı, Uygulama tarafından düzenlenen içerik ve beslenme ve spor programlarının tavsiye ve bilgilendirme niteliğinde olduğunu, içeriğin kullanımının tamamen kendi sorumluluğunda olduğunu bildiğini kabul ve beyan eder.

Bu uygulamalar kişinin herhangi bir tıbbı rahatsızlığı olmadığı varsayılarak hazırlanmıştır ve bu yönü ile içerik kişiye özgü değildir. Kullanıcı, içeriğin kullanımından önce sağlık sorunları ile ilgili olarak doktoruna danışmalıdır. Kullanıcının tıbbi bir rahatsızlık veya ciddi bir riski bulunması halinde bu programların uygulanmaması önerilmektedir. Kullanıcı’nın sağlığı konusunda herhangi bir sorusu olması halinde, bunu her zaman bir doktora veya başka bir sağlık uzmanına danışması gerekmektedir. Evinizdespor.com kullanıcıya yaptığı tavsiyeleri benzer profilde bireyler için Dünya Sağlık Örgütü’nün kabul etmiş olduğu araştırmalar ve bilimsel verileri değerlendirilerek kendi geliştirdiği özel bir algoritma (yazılım) sayesinde oluşturmaktadır.

Uygulama hiçbir hastalık veya sağlık durumunun teşhis veya tedavisini sağlamamaktadır. Kullanıcı Evinizdespor.com'daki hiçbir programın bir doktor tarafından verilen diyet ya da egzersiz yerine geçmediğini ve egzersiz ve beslenme programlarını uygulamanın kendi takdirinde ve sorumluluğunda kabul ve beyan eder. Şirket, seçerek uyguladığınız programla ilgili olarak sorumlu tutulamaz. Kullanıcının programları dikkatle uygulaması tavsiye edilir.

Kullanıcı her zaman Şirket’ten kendisi ile ilgili olarak saklanan verilerle ilgili bilgi ve bu bilgilerin silinmesini talep edebilir. Şirket her zaman Kullanıcı’ya bildirimler ve elektronik iletiler gönderebilir. Kullanıcı, sözleşme süresince ve sözleşme sona erse dahi sonrasında, Şirket ve/veya Şirket iştirakleri ve/veya Şirket’in birlikte iş yaptığı 3. şahıslar tarafından gönderilecek pazarlama ve reklam amaçlı her türlü ticarî elektronik iletilere onay vermiştir ve bu kapsamda kendisine, faks, elektronik posta, kısa mesaj gibi otomatik arama sistemleri vasıtasıyla ya da başkaca diğer iletişim vasıtaları ile başkaca herhangi bir ön izin alınmaksızın bilgilendirme, pazarlama ve/veya reklam amacıyla elektronik ileti gönderebileceğini kabul etmiştir. Kullanıcı bu sistemden çıkmak için Şirket’e info@evinizdespor.com adresine göndereceği e-posta ile talebini iletebilir. Şirket, Kullanıcının verilerini anonimleştirerek ayrıca analiz edebilir, araştırma yapabilir ve bu verilerin hem kullanıcı için hem de bazı bilimsel ve istatistiksel çalışmalarda kullanabilir.


Kullanıcının Cayma Hakkı

Evinizdespor.com'dan satın alınan paketler için para iadesi yapılmaz.