HAKKIMIZDA


Evinizdespor.com Türkiye’de 2012 yılında kurulan ilk online spor koçluğu hizmetidir. Kurulduğundan bu yana 100’lerce insana dilediği yerde egzersiz yapmalarını sağlayacak programlar ve yaklaşımlar üreten Evinizdespor.com, dört Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği mezunu genç tarafından kurulmuştur.

Evinizdespor.com’un amacı, spor yapmaya fırsat bulamayan ve egzersiz yapma konusunda uzmanlık bilgisine ihtiyaç duyan kişilere, en verimli hizmeti vermektir.

Evinizdespor.com Sporu teknoloji ile harmanlayıp, kişilerin gelişim/değişim süreçlerini ve egzersiz programlarını yazılım ve yapay zeka algoritmaları ile birleştirdi ve Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirdi.

Sadece yazılım değil, üyelerinin danışmanlarımız ve spor koçlarımız ile birebir iletişim imkanı sağlayabildiği Evinizdespor.com’da, üyelerimiz hayatına hareketi daha kolay adapte edebilmekte ve uzman desteği sağlayabilmektedir.


DanışmanlarımızKemal Alpaslan

Milli Sporcu & Karate ve Fitness Antrenörü

evinizdespor.com Spor KoçuMustafa Oğulcan Alımcı

Milli Sporcu & Karate ve Fitness Antrenörü

evinizdespor.com Spor Koçu


Yazılım Ekibimiz

  • Kübra Tuğsal - Yazılım Mühendisi
  • Mert Mercan - Yazılım Mühendisi

Ekibimizin Size Mesajı Var!

Her gün yeni kararlar veriyoruz. Binlerce defa hayal ettiklerimizin gerçekleşmesi için yüreğimizde heyecan duyuyoruz.

“... gün başlıyorum!” ya da “Artık böyle olmayacak!” diyoruz.

Peki harekete geçiyor muyuz?

Hayat, harekete geçenler için fırsatlar sunar. Aylardır hatta yıllardır fazla kilolarınızı vermek için kararlar alıyor olabilirsiniz.

Belki de uzun süredir halsizlikten hareket edemeyecek duruma geldiniz ama yaşamınızı değiştirmek istiyorsunuz.

Biz teknolojimizle yardımcı, bilgimiz ve ilgimizle de destek olmak için bu siteyi kurduk. Size uygun en iyi programı oluşturmak için aylarca çalıştık.

Harekete geçmek istediğinizde yanınızda olmak için büyük bir heves duymaktayız.

#hareketegeç

#değişimevdemümkün