Image

Yazılım dünyası, yaşamımızın her alanına giriyorken insanların kişisel antrenörlüğünü yapması da kaçınılmaz oldu. Neyse ki evinizdespor.com 2012 yılında açıldığında bu işin Türkiye’deki öncüsüydü ve internet üzerinden spor koçluğu yapma sektöründe en tecrübeli organizasyon haline geldi.

Evinizdespor.com’un diğer sistemlerden farkları;

1) Evinizdespor.com Tamamen Kişiye Özeldir.

Diğer uygulama ve siteler serverlarına kayıtlı programları kullanıcılarının karşılarına getirirken, evinizdespor.com’da hazır programlar yoktur. Çünkü her üyenin farklı sakatlık durumları ve spor geçmişleri vardır. Bu nedenle evinizdespor.com kullanıcıları, onlara özel hareketlerin birleşmesi sonucu üretilen programı uygular.

2) Evinizdespor.com Sürekliliğe Teşvik Eder.

Günümüzdeki online egzersiz sistemleri, ürettikleri programları sadece o an aldıkları veriler sonucu kullanıcısına sunar. Evinizdespor.com, üyelerinden aldığı bilgileri saklar, işler ve her ay güncellemesi için üyelerine form gönderir. 1 aylık değil, sistemine 12 aylık programı tanımlar ve üyesinden sadece haftanın 3 günü günde 20 dakika ister.

3) Robotlar değil, Uzmanlar mesaj atar.

Evinizdespor.com üyeleri her hafta hesaplarından mesaj gönderip, spor koçlarından destek alabilir. Diğer uygulama ve sitelerde, hazır yanıtlar kullanılır.

4) Evinizdespor.com sadedir.

Evinizdespor.com, kullanıcı deneyimini geliştirmek için çalışan bir sistemdir. Zaman içinde sistem ve tasarımı değişecek olsa da her zaman kullanıcılarının rahatça programlarını uygulayabilmesi için çalışmaktadır.

5) Evinizdespor.com, kalıcıdır.

Spor koçluğu hizmet veren uygulama ve siteler çok fazla sayıda kullanıcıya ulaşmak adına, günü birlik programlar ve mesajlarla geçiştirirler. Evinizdespor.com ise üyelerinin her ay takibini yapar, koçlar tarafından aranır ve sistem üzerinden anketlerle takip yapılır. Bu nedenle üyeler kalıcı bir sistemde güvenle egzersizlerini uygularlar.4 Aralık 2016